Geldiler, gidemiyorlar!Ajanlarım sahadan bildirdi... Paylaşmalıydım sizinle... Geldiler, gidemiyorlar! Neden? 9'ncu bölgede neler oluyor?

Burada bahsetmiştim, ikinci fragman ile yeni şeyler ortaya çıktı... Viral, gerilla reklamcının filmi de tam bu havada oluyor, canlı (!) görüntüler ile sunulan kurgu etkileyici duruyor. Bekliyoruz!

Bu arada hepsini buraya doldurmamız yakışık almayacağından, şunları da yerinde ziyaret ederek fragman tatmini sağlayabilirsiniz; Jonathan Mostow'un Bruce Willis'i "Ben, Robot" ile tanıştırdığı Surrogates, post-apokaliptik bir dünyayı "Orta Dünya" niyetine arşınlayan Viggo Mortensen ile Road, Dexter ile Leonidas'ı karşı karşıya getiren Gamer, Riddick'in yaratıcısı David Twohy'nin bir adanın doğal güzelliğine Milla'yı kattığı Perfect Getaway, Dennis Quaid'in derin uzayda Milla'yı mumla arayacağı Pandorum, David Lynch'in kızı neler yapmış görmek için Surveillance veya rotanızı burada tutun sinema ile dolun... Bunlar çok "aventur" oldu derseniz biraz dram için çevrenize bakmanız yeterli!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.